BIEGI PRZEŁAJOWE

11 kwietnia w miejscowości Zielonki Parcela odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowało 38 sportowców, z których do dalszego etapu na zawody międzypowiatowe awansowało 6 uczniów.

Najlepszy rezultat uzyskał Igor Malecha-Gertchen z klasy 6a, który zajął w swojej kategorii 3 miejsce.
Kolejni uczniowie, którzy awansowali to:
- Lena Strońska kl.4 a - 5 miejsce
- Szymon Bogdanowicz kl. 8a - 5 miejsce
- Franciszek Sobkowicz kl. 7a - 6 miejsce
- Nikodem Jaczyński kl. 6a - 8 miejsce
- Michał Stankiewicz kl. 8a - 8 miejsce.

Natomiast 15 kwietnia w miejscowości Kamion odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu międzypowiatowym. Nasza szóstka zaprezentowała się bardzo solidnie, o czym świadczą ich wyniki. Wszyscy bowiem zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. Najlepszy rezultat, jaki udało nam się uzyskać to 11 miejsce Szymona Bogdanowicza z klasy 8a.

Wszystkim sportowcom dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie!
                                                                                                                         PP