ZANIM SIĘ OBUDZISZ - kl. 7a, 7b

Uczniowie klas siódmych skorzystali z zaproszenia Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i udali się na spektakl profilaktyczny Mam Teatr pt. „Zanim się obudzisz” według scenariusza Marzanny Graff i w reżyserii Karoliny Muszalak-Buławy.

Spektakl porusza aktualne problemy dorastającej młodzieży - depresję, uzależnienia, relacje z innymi. Zagrany w mistrzowski sposób przez Marzannę Graff, Aleksandra Mikołajczaka i Sandrę Zielińską spektakl to występ mądry, wzruszający, o tematyce bardzo trudnej i tragicznej, ale niestety coraz bardziej powszechnej.

Dziękujemy aktorom za realistyczne emocje na scenie, za możliwość spojrzenia zarówno na problemy dzieci, jak i rodziców oraz za końcowe przesłanie na temat hejtu, dzięki któremu będziemy bardziej wrażliwi, empatyczni i otwarci na innych.