Szkolny Dzień Wolontariusza

Szkolny Dzień Wolontariusza obchodzony był w naszej szkole po raz pierwszy jako podsumowanie działań całego semestru.

Najważniejszym punktem planu tego dnia było przyznanie nagród i dyplomów najbardziej zaangażowanym w niesienie pomocy uczniom.

Zostały przyznane nagrody rzeczowe pod postacią kuponów do księgarni oraz dyplomy czterem uczniom, którzy przez cały semestr najaktywniej czytali młodszym dzieciom podczas długich przerw.

Byli to:

Anna Laskowska kl. V

Kajetan Korulczyk kl. V

Antoni Mazgajski kl. V

Jakub Wutkowski kl. V

Nagrodzeni – tym razem słodkim upominkiem – zostali także uczniowie nominowani przez klasę do plakietki Pomocna dłoń.

Byli to:

Martyna Niegodzisz kl. VI

Weronika Fabisiak kl. V

Michał Przywitowski kl. IV

Filip Jagieło kl. IIIa

Antonina Frankowska kl. IIIb

Vanessa Eibich kl. IIa

Kacper Siemiński kl. IIb

Jan Sobocińskai kl. I

Alicja Królak kl. 0

Spotkanie dla klas młodszych zakończyło się  - a dla klas starszych rozpoczęło się - projekcją filmu. Wspólnie spędzony czas przyczynił się do integracji międzyklasowej, dzieci  z radością częstowały się słodyczami czy popcornem.