WYCIECZKA DO TEATRU RAMPA

27 listopada uczniowie klas IV-VI udali się teatru Rampa. Ujrzeli tam  - nie jak się spodziewali po przeczytaniu powieści Frances Hudgson-Burnett – optymistyczną opowieść  o Mary Lennox, która nie zważając na panujący w domu Archibalda Crevena chłód, postanawia otworzyć drzwi nie tylko do owianego tajemnicą ogrodu, ale także do serc mieszkańców Misseltwhite. Powieść wyreżyserował Cezary Domagała, a muzykę skomponował Tomasz Bajerski. Po przeszło dwugodzinnym spektaklu widzowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Mam nadzieję, że zgodnie z zamysłem twórców spektakl nie tylko bawił, ale też wzruszył i zmusił do refleksji.

Danuta Kierzek-Fila